PCA Hobby Bonuksen kumppaniksi
13.12.2021 11:24 Uutiset / Porin Cheerleading Akatemia

PCA on mukana Hobby Bonuksen pilottivaiheessa.

HB-CLIENT.pdf - käyttäjäoppaan löydät tästä linkistä.

Seuran uusi yhteystyökumppani on Hobby Bonus.

Lataamalla Hobby Bonus appsin puhelimeesi voit kerryttää valitsemallesi seuran joukkueelle tai seuralle varoja. Esim. harrasteryhmillä ei ole varainkeruuta joukkueena, jolloin huoltajat voivat kerryttää halutessaan seuran varainkeruuta.

Huoltajalle ja seuralle tämä on täysin maksuton. Ostoksen arvonlisäverottomasta loppusummasta 3 % tuloutuu joukkueelle tai seuralle yhteistyöyrityksen toimesta.

Liitteenä tietoja Hobby Bonuksesta ja ohje sovelluksen lataamiseen. Liitteestä löytyvät myös yhteystiedot, mikäli on kysyttävää asian tiimoilta. Liitteen voit lukea oman joukkueesi Jopoxin pukukopin viestit osiosta, mikäli se ei muuten avaudu.

PCA on mukana Hobby Bonuksen pilottivaiheessa. Pilottivaihe kestää helmikuun 2022 loppuun. Mukana on muitakin Porin seudulla toimivia isoja urheiluseuroja. Yhteistyöyrityksiä, joista bonusta voi kerryttää, tulee jatkuvasti lisää.

Ei muuta kuin bonusta kerryttämään!


   
Lisää uutisia
Porin Cheerleading Akatemia
«  Toukokuu   »
Kategoriat