SINUSTAKO SEURAAVA HALLITUKSEN JÄSEN
18.3.2021 12:46 Uutiset / Porin Cheerleading Akatemia

Tule mukaan hallitukseen!

Omaatko selkeän näkemyksen urheiluseuran toiminnasta? Löytyykö sinulta kiinnostusta Porin Cheerleading Akatemiaa kohtaan ja olet innokas kehittämään seuran toimintaa? Etsimme uutta näkemystä ja uusia ideoita kokoonpanoomme.

Nyt sinulla on mahdollisuus vaikuttaa, ja olla mukana kehittämässä lasten- ja nuorten urheiluharrastus toimintaa.

10.5.2021 klo 17:00 järjestettävässä seuran kevätkokouksessa valitaan hallitukseen uusi jäsen ja varajäsen ehdolle asettuneista henkilöistä. Hallituksen jäsenten valinta tapahtuu äänestyksellä, johon voivat osallistua kaikki seuran äänioikeutetut jäsenet.

Seuran täysi-ikäisenä jäsenenä sekä kannattajajäsenenä olet tervetullut käyttämään äänioikeuttasi. Äänelläsi on merkitystä! Äänestämällä voit itse vaikuttaa seuran tulevaisuuteen. Kevätkokouksesta lähtee erillinen kutsu kaikille seuran jäsenille viimeistään viikkoa ennen kokousta.

Tervetuloa ehdokkaaksi tai äänestämään!

Voit asettua ehdolle täyttämällä alapuolella olevan hakemuksen tai voit asettua ehdokkaaksi vasta kevätkokouksessa ilman ennakkoilmoittautumista.
   
Lisää uutisia
Porin Cheerleading Akatemia
«  Huhtikuu   »
Kategoriat