Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Rahastonhoitaja Simon-Bellamy Johanna johanna.simon-bellamy@porincheerleadingakatemia.fi 044 970 5535
Hallituksen jäsen Naukkarinen Anni anni.naukkarinen@porincheerleadingakatemia.fi 044 970 5738
Hallituksen jäsen Ojanen Noora noora.ojanen@porincheerleadingakatemia.fi 0505173255
Hallituksen jäsen PCA Info info@porincheerleadingakatemia.fi
Hallituksen jäsen, Lapsivastaava Vänttinen Nina lapsivastaava@porincheerleadingakatemia.fi 045-1976640
Hallituksen jäsen, Nuorisovastaava Väyrynen Anne nuorisovastaava@porincheerleadingakatemia.fi 040-5359994
Rahastonhoitaja Laskutus PCA laskut@porincheerleadingakatemia.fi
Porin Cheerleading Akatemia
Kategoriat