Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Alfa Joukkueenjohtaja Raunisto-Meronen Anna @: alfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-5151075
Alfa Joukkueenjohtaja Vaarne-perämäki Susan @: alfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:0407243572
Junior Alfa Joukkueenjohtaja Aro Teija @: junioralfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-553 6976
Junior Alfa Joukkueenjohtaja Kuuri-Riutta Eveliina @: junioralfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:050 305 1495
Mini Alfa Joukkueenjohtaja Paaso Kristiina @: minialfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:+358405960449
Mini Alfa Joukkueenjohtaja Vänttinen Nina @: minialfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:045-1976640
Junior Beeta Joukkueenjohtaja Halin Tina @: juniorbeeta@porincheerleadingakatemia.fi
tel:050-4564104
Junior Beeta Joukkueenjohtaja Tuli Nina @: juniorbeeta@porincheerleadingakatemia.fi
tel:050-4366366
Mini Beeta Joukkueenjohtaja Lihavainen Tiina @: lihavainen.tiina@gmail.com
tel:0407566397
Mini Beeta Joukkueenjohtaja Viertola Anna @: minibeeta@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-024 9125
Mini Celsius Joukkueenjohtaja Boman Sanna @: minicelsius@porincheerleadingakatemia.fi
tel:050-4135181
Mini Celsius Joukkueenjohtaja Tenkanen Hannele @: minicelsius@porincheerleadingakatemia.fi
tel:+358505889242
Porin Cheerleading Akatemia
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 
Kategoriat