Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Junior Alfa Joukkueenjohtaja Selkälä Anneli @: junioralfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040 733 0376
Mini Alfa Joukkueenjohtaja Aho Virpi @: minialfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-527 7538
Mini Alfa Joukkueenjohtaja Paaso Kristiina @: minialfa@porincheerleadingakatemia.fi
tel:+358405960449
Junior Beeta Joukkueenjohtaja Mannila Riitta @: juniorbeeta@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-503 1531
Junior Beeta Joukkueenjohtaja Naukkarinen Kirsi @: juniorbeeta@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-417 1793
Mini Beeta Joukkueenjohtaja Salmi Heidi @: minibeeta@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-5181095
Mini Beeta Joukkueenjohtaja Salonen Johanna @: minibeeta@porincheerleadingakatemia.fi
tel:050-5930069
Junior Celsius Joukkueenjohtaja Tenkanen Hannele @: juniorcelsius@porincheerleadingakatemia.fi
tel:+358505889242
Mini Celsius Joukkueenjohtaja Hellsten Mari @: minicelsius@porincheerleadingakatemia.fi
tel:044-258 2890
Mini Celsius Joukkueenjohtaja Matintalo Emilia @: minicelsius@porincheerleadingakatemia.fi
tel:040-485 4843
Porin Cheerleading Akatemia
«  Lokakuu   »
Kategoriat